'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 92748

Start


Chcielibyśmy zaprosić do całorocznego Pensjonatu „Leśniczówka” u podnóża Suchej Doliny w Kosarzyskach – Piwniczna Zdrój.

Nasza oferta skierowana jest do osób które chcą spędzić miło i aktywnie swój wypoczynek w pięknej miejscowości Kosarzyska zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Organizujemy imprezy okolicznościowe, chrzty, komunie, przyjęcia weselne, urodziny, imieniny oraz szkolenia i wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Zapraszamy także kolonie, zielone szkoły, obozy harcerskie, którym udostępniamy miejsce do grilowania bądź też palenia ogniska. Możliwość zorganizowania tzw.”Zielonego kuligu” polegającego na zwiedzaniu okolic bryczkami, a także spływ łodziami Doliną Popradu. Znajdą tu Państwo liczne szlaki turystyczne, piesze, konne rowerowe. W pijalni "Piwniczanka" przy alei zdrojowej, mogą Państwo napić się smacznej, gazowanej wody, wypływającej wprost z ziemi i litej skały. W sezonie zimowym stacje narciarskie w Wierchomli, Rytrze, Piwnicznej oraz na Suchej Dolinie zapraszają do skorzystania z tras zjazdowych. Pensjonat „Leśniczówka” do zaoferowania ma pokoje 2,3,4,5 –osobowe z łazienkami i TV. W budynku Pensjonatu mieści się restauracja, której obsługa serwuje smaczne domowe obiady, liczne przekąski, napoje i desery. Zapraszamy także na pyszne, zdrowe i pełne witamin naturalne soki z warzyw i owoców. Dla grup zorganizowanych możliwość przygotowania „Jadła pod sztrzechą” gdzie na szwedzkim stole serwowane są wiejskie smakołyki. Pozdrawiamy i zachęcamy do wypoczynku w naszym Pensjonacie! Polecamy również naszą stronę internetową: 

     www.lesniczowka.wpiwnicznej@wp.pl   Wszelkie informacje udzielamy pod nr Tel. (018) 446 41 16 lub e-mail pensjonatlesniczowka@wp.pl        

 

 

FERIE ZIMOWE !!! JEŻELI TAK TO TYLKO Z NAMI !!!

ZAPRASZAMY !!! 

"Przed siebie wyjść i biec,
Zostawić świat tak jak jest,
Uwierzyć w najpiękniejszy sen,
Okruchem nieba, wzruszyć się.
Czasami być poza zasięgiem
Całego świata ludzkich spraw
W tedy przez chwile i wiem, po co żyję
i tylko cisza przy mnie jest". 
                  Zatrzymać czas na chwilę zapomnieć się i śmiać, 
                    Nie mierzyć sił na zamiar i wyjść na świata szczyt...choć raz...
Zatrzymaj się i spójrz, jaki ten świat,
Piękny jest, piękny jest...

Slideshow Image 1